Igrani filmi po animejih/mangah?

Za diskusije, ki jih je težko opredeliti samo v eno sekcijo - za povezane pogovore o animejski in manga industriji, vizualnih/lahkih romanih, igrah in vsebinah za odrasle.

Moderator: gali

OdgovorNapisal/-a Baka-yaro dne 07 jun 2009, 23:22

Še en live-action film bo prišel baje to poletje.. čeprav je ta film bolj po videoigri kot pa po animeju (obstaja pač anime, ki je bil narejen po tej igri):
Tekken (2009) ..je pa neka japonsko-kitajsko-ameriška zadeva o.o
Slika
Uporabniški avatar
Baka-yaro
TVXQ fan (ob torkih)

Kraj: Litija

OdgovorNapisal/-a dediledi dne 26 jun 2009, 00:43

Ste že gledali Transformerje 2, full dobri so ne, nevem kak se bo/je vam dopadlo ampak meni osebno so bili vredni tistih 5 € al kolko je že bla karta. Načrtujem še en ogled saj sedaj sem jih gledal samo na malem platnu v Planetu Tuš, moj cilj pa je jih si pogledati na največjem platnu v SLO torej v MB Planetu Tuš. Nažalost kot veste oz. če še ne pa boste, se film nebo predvajal v Koloseju zaradi nekakšnega nepotrebnega spora, ki se pri njih kar zapovrstjo pojavljajo. Če bi že moral ocenjevat film bi mu zagotovo dal 9, všeč mi je humor, všeč mi je akcija, všeč so mi efekti in pa seveda Megan <3. Zgodba je za moje pojme zelo dobra saj se nadaljuje kjer so ostali in pa seveda je dogajanje ravno prav porazdeljen po celotnem filmu saj se nenehno nekaj zanimivega dogaja, ni tako kot nekateri filmi kjer včasih tudi po 5 min ali celo več samo dobesedno gledajo v zrak in nevejo kaj bi si začeli. No saj je bilo to vse tudi za pričakovat pri takšni direktorski postavi. Drugače pa komaj čakam na 3 del, ki je baje že na poti.
Slika
ME? Normal? How dare you insult me that way!
Uporabniški avatar
dediledi
ecchi master

Kraj: Maribor

OdgovorNapisal/-a Skye dne 08 nov 2009, 21:02

Film po igri Metal Gear Solid; http://www.mgs-philanthropy.net/main/?p ... 66&lang=en

Totalno nadhud fanmade movie, ki pomete z marsikaterim hollywood moviem. Download je free, tak da gledat, nujno!
Uporabniški avatar
Skye
Podkupuje z lučkami... profesorje!

Prejšnji

Vrni se na Kulturni most