Ali kdo v vaši družini gleda animeje ali pa bere mange?

Za diskusije, ki jih je težko opredeliti samo v eno sekcijo - za povezane pogovore o animejski in manga industriji, vizualnih/lahkih romanih, igrah in vsebinah za odrasle.

Moderator: gali

Ali kdo v vaši družini gleda animeje ali pa bere mange?

OdgovorNapisal/-a Fonzer dne 30 mar 2009, 17:28

Drugače ne;),ampak:
Enkrat sem gledal z mamo princess mononoke,ker tako ni bilo drugega po televiziji.Rekla je,da je dobro,po možnosti najboljše tisti dan kot pa kaki film.
Z starejšo sestro sem pogledal par delov bokusatsu tenshi dokuru chan,rekla je da ta stvar res ni za otroke,se je pa kar smejala.Oba imava rada čren humor.
Drugače pa nič drugo.Še vedno rečejo zakaj gledam te risanke -_- :P.Mami sem nazadnje rekel,ker so zanimive in imajo zgodbo.
Še sestri sem rekel,da ji bom pokazal anime od detroit metal city,saj obožuje metalce.Rekla je da bo pogledala.Nisem ji še pokazal,ker čakam na prevod od triad prevajalcov.

To bi pa bilo vse.
Uporabniški avatar
Fonzer
ima preveč časa

Kraj: ms(prekmurec)

OdgovorNapisal/-a DjJuvan dne 30 mar 2009, 18:13

No ja.... pri nas so precej bolj lahkotni do animejev. Tastara sta gledala že nekaj ghiblijevih filmov, najbolj sta pohvalila Spirited Away.... nimata nekega predsodka do animejev, dokler ni serija in da ima slovenske podnapise. (Pa da ni dolgočasen).
Moja mlajša sestra vedno z mano gleda animeje (razen kakšnih bolj explicitnih naslovov). Najmlajši pa itak samo pokemone, dragonball, digimon gleda...

V kakšnem širšem krogu pa ne vem, če še kdo gleda. Nekaj časa je bil zainteresiran bratranec, vsaj dokler sem mu jaz kaj dobrega prinesel. Zdaj niti nevem več, če še kaj gleda.
Mogoče je še kdo, vendar se ni želel izpostavljat.... kaj pa veš... itak je večina fanov anonimnih. :)
Uporabniški avatar
DjJuvan
Video produkcija je moj kruh

OdgovorNapisal/-a dediledi dne 30 mar 2009, 19:26

Moji so bolj konzervativci, kar se tega tiče tak, pri nas nobeden. Hotel sem malo bratranca in sestrično vpelet pa jih tui ni nevem kak zanimalo bratranca sploh ne, sestrična mislim, da je pogledala en anime. Drgač pa nad sestričnama dvojčicama (7 let) še pa nisn obupal jih malo po malo vpeljujem :D . Drgač pa širše sorodstvo po moje (vsaj kolko jih poznam) nobeden ne gleda. Mam pa veliko poznanih, ki se zanimajo enih 5 al 6, od tega sem jih jaz vpelal v to ene 3 tak, da ja no od sorodstva nalčeloma nobeden. ZAENKRAT, NISEM ŠE OBUPAL MOGOČE PA KDAJ, KO BODO MELI VEČ ČASA (PENZIJA PA TO :D ).
Slika
ME? Normal? How dare you insult me that way!
Uporabniški avatar
dediledi
ecchi master

Kraj: Maribor

OdgovorNapisal/-a killer999death dne 30 mar 2009, 19:33

my 10 years older brother xD

to je pa vse....čeprov se sestra zlo zanima za to ampak noče nič pogledat
Slika
Uporabniški avatar
killer999death
je doma na SA

Kraj: watching you pee :D (females only)

OdgovorNapisal/-a ranma dne 30 mar 2009, 20:38

Pri men ima pa mat veliko za povedat čez animeje. Kdaj me kr nadere (idk why) ali pa izkoristi animej, da se lahko piz*i nad mano.
Pri men je gledal mlajši brat nekaj (Digimon S2, potemayo, mogoče še kaj), drugi pa nič.
Uporabniški avatar
ranma
japanska buba =3

Kraj: Škofja loka

OdgovorNapisal/-a Baka-yaro dne 30 mar 2009, 21:05

Moja familija se pa že kr dobro spozna na animeje..
Mami: Velikokrat sem jo presilil da kaj pogleda (pogledala je one piece do 20 epizode ^^) pa velikrt ji pokažm kakšno zanimivo sceno..
..drgač pa je bolj kot na animeje vesela na kakšen azijski film ali koncert (oba imava enako glasbeno najskupino, ki prihaja iz japonske).
Oče: Ok, tuki je vse mrtvo.
Mlajši brat: Zelo ima rad animeje (najraje seveda shounen), drgač pa gleda kerekol animeje čeprav čist nč ne razume o čem se gre (razume samo nemšk) xD
Sorodstvo: Bratranc je pogledal veliko več serij kot jz in tud bolj pozna novejše animeje kot jaz (pravi otaku),
pa za strica vem da je tud že kdaj z užitkom pogledal kakšen anime.
Slika
Uporabniški avatar
Baka-yaro
TVXQ fan (ob torkih)

Kraj: Litija

Ali kdo v vaši družini,sorodstvu gleda animeje?

OdgovorNapisal/-a Kuroneko dne 30 mar 2009, 22:11

Ata: pa kaj maš to ene čanike.... kaj že spet te čanike gledaš.... čeprav, se je že navadil... je sprejel dejstvo, da jaz pač to gledam/berem in da mi je očitno res všeč.
Mama: je precej ravnodušna.... je ne zanima kaj preveč, ampak bi pomoje tudi kak celovečerec komot pogledala, če bi bli slovenski podnapisi.
Sestra: 100% vem, da ji ne bi bilo všeč.... no mogoče bi se kak celovečerec celo našel.
Brat: tut nezainteresiran ( pa že od nekdaj ne stanuje doma tak, da tudi ni bilo nikoli možnosti, da bi se navdušil)
Sestrična mi je rekla naj enkrat en celovečerec prinesem pa bomo skupaj pogledali, da vidi kak to sploh zgleda ( čeprav ne vem keri bi ji bil všeč... :hmm: )

ja pa še kolega od sestrične se je nad animeji nadušil ( to ni ravno sorodstvena vez... ampak OK) je že bil na zadnjih dveh projekcijah v kinoteki :) samo še nama ni uspelo skupaj prit na projekcijo... no mogoče bo aprila uspelo :D
tajni agent 00黒い猫

Nocoj igramo vence, odhode in čas, obletnice, solze in bol!
Igramo njene oči, njen glas, krizanteme in mol.
Uporabniški avatar
Kuroneko
cokolino mafija

OdgovorNapisal/-a hyphh dne 30 mar 2009, 23:43

Oče: Pogledal je Princess Mononoke ter Spirited away. Tukaj se je ustavil.
Mama: Ji bolj dišijo razne TV limonade.
Brat: Včasih kdaj kaj pogleda.
Uporabniški avatar
hyphh
vražji sekalec

Kraj: Trebnje

OdgovorNapisal/-a Sonix dne 31 mar 2009, 00:48

Brat je včasih vsake tok pogledu kej, kar sm mu predlagu. Zadnje čase bolj ne.
Fotra bolj ne zanima.
Z mami sm gledu na njenem laptopu, ko je bla tuki. Mislm tud, da je včasih gledala.
"And yet, I've realized that maybe living a "decent" life means you won't ever have a "good" life."
Uporabniški avatar
Sonix
grizlja radirko

Kraj: Ljubljana

OdgovorNapisal/-a DaMachk dne 31 mar 2009, 02:43

Nop... sem edini v familiji ki spremlja animeje.
Uporabniški avatar
DaMachk
THE babyface

Kraj: Haunted mansion

OdgovorNapisal/-a ewa dne 31 mar 2009, 15:32

Pr men pa starejši brat celo ve kaj so animeji in mange. Še prej k jaz nism mela pojma kaj je to je sesnemaval wallpaperje razne z anime liki, pogledal je tud že kakšnga sm da bi pa si šel sesnemavat tu pa glih ne.
Pa moj mali bratranc vem da gleda Bleach, sm nikol še nisva mela debate na temo animejov :(
Uporabniški avatar
ewa
hiperaktivček-cwan

Kraj: novo mesto

OdgovorNapisal/-a MDestroyer dne 31 mar 2009, 15:58

v družini edini, v sorodstvu pa nevem =o.
... for Justice and Freedom ... M ...
MDestroyer
ima preveč časa

Kraj: Murska Sobota

OdgovorNapisal/-a cyth dne 31 mar 2009, 17:28

"Animeji niso za otroke!" Tako sem med najstniškimi leti poskušal prepričati mater v ogled kakšnega animeja, a se ni pustila pretentati. Bistra ženska! Sicer smo šli kasneje vsi skupaj pogledat Sen to Chihiro no Kamikakushi na veliko platno, s slovenskimi glasovi... Baje jim je bil všeč. Kasneje se je eden mojih kawaii eksperimentov ponesrečil, tako da se v kakšno pranje možgan ne mislim več spuščati. Pa ravno moja imouto je na vrsti... :|
Uporabniški avatar
cyth
napol pečen

OdgovorNapisal/-a B warrior dne 31 mar 2009, 20:52

V moji familiji sem tut jes idini ko gledam animeje.
Slika
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Izbiro maš težko, greš levo ali desno, najrajši mam umesno, skoz na tesno pa prideš nazaj!
Uporabniški avatar
B warrior
sam svoj idol

Kraj: Brežice

OdgovorNapisal/-a chibi_trunks dne 01 apr 2009, 13:35

Ne, sam js gledam. :S
Do you need a reason?... Do you need a reason to save someone's life? People kill each other and I don't understand why, but for saving a life, is a logical reason necessary?

-Kudo Shinichi
Uporabniški avatar
chibi_trunks
cokolino mafija

OdgovorNapisal/-a Master85 dne 02 apr 2009, 17:29

B warrior je napisal:V moji familiji sem tut jes idini ko gledam animeje.

Welcome to the club.
Uporabniški avatar
Master85
nadstandard

Kraj: enkrat Brežice, drugič Ljubljana, tretjič kdo ve, kje...

OdgovorNapisal/-a morskakumara dne 02 apr 2009, 21:25

Master85 je napisal:
B warrior je napisal:V moji familiji sem tut jes idini ko gledam animeje.

Welcome to the club.
+1 :D
blahblablah wotofok?!
Uporabniški avatar
morskakumara
iztrebljevalec

OdgovorNapisal/-a Alien dne 06 apr 2009, 19:15

Doma sem js edini ki gleda animeje. Starša nočeta, sestrica pa sam Rebelde gleda in podobne bedarije na televiziji. V sorodstvu edina ki gledata razen mene sta pa moja bratranca.
Uporabniški avatar
Alien
zelenec v zobanju

Kraj: Zagorje

OdgovorNapisal/-a Baka-yaro dne 06 apr 2009, 22:03

btw.. z Alienom sva bratranca.. (lahko bi vsaj omenu :hmm:)
Slika
Uporabniški avatar
Baka-yaro
TVXQ fan (ob torkih)

Kraj: Litija

Ali kdo v vaši družini,sorodstvu gleda animeje?

OdgovorNapisal/-a Erza dne 15 apr 2009, 20:43

Žal aktivno samo jaz. Drugače pa po mojem bi tudi sestra kej pogledala, če bi bila prava motivacija, pa mami tudi. Na splošno pa se noben ne vtika več v to kaj gledam. Mogoče stari tu pa tam ampak dokler ga ne moti in ga ni zraven se bo vzdržal sarkastičnih komentarjev.
Uporabniški avatar
Erza
<18 only!

Kraj: Erosfera

Naslednji

Vrni se na Kulturni most