Ravno opaženo - Mangas Cafe Bar

Za diskusije, ki jih je težko opredeliti samo v eno sekcijo - za povezane pogovore o animejski in manga industriji, vizualnih/lahkih romanih, igrah in vsebinah za odrasle.

Moderator: gali

OdgovorNapisal/-a DjJuvan dne 10 mar 2010, 15:55

Jah, če nihče noče pridodati kakšnega naslova, bom pa jz mogu;
-Death Note vol.1 in 2
-Welcome to the NHK vol.1
-The voices of a distant star
Uporabniški avatar
DjJuvan
Video produkcija je moj kruh

OdgovorNapisal/-a Blue-san dne 10 mar 2010, 16:33

Vse kar si lastim je One Piece Volume 12 - The Legend Begins (v angleščini direktno iz Amerike)
Materialno sem šibek, talam pa ideje :ic:
人事を尽くして天命を待つ
Uporabniški avatar
Blue-san
iztrebljevalec

OdgovorNapisal/-a nickmm13 dne 10 mar 2010, 17:25

Hm zaka mors ti dt mange s majo MC al pa viso pa nj mau košarico zmangam napovnejo v archoniji al pa ker kol?
Ce hocjo da lokal laufa bojo pac mogl neki kupt(^o^)y
Uporabniški avatar
nickmm13
nadstandard

Kraj: Kranj

OdgovorNapisal/-a DjJuvan dne 10 mar 2010, 18:23

Jaz pa raje vidim, da sam prispevam kakšno mango, ki je meni kul in bi želel da jo še kdo prebere...
Uporabniški avatar
DjJuvan
Video produkcija je moj kruh

OdgovorNapisal/-a seffir dne 11 mar 2010, 12:43

Vse moje mange so v Italjanščini tako da nevem če bi to kaj pomagalo.
Slika

Sieg Hart > Gerard
Uporabniški avatar
seffir
SloAnime grupie!

Kraj: Volčja Draga

OdgovorNapisal/-a Spettro dne 17 jul 2010, 15:40

jaz lahko prispevam nekaj številk dragon balla- v italijanščini :D sam kaj .. sej nima neki veze v kirem jeziku je... važno da so slike not :D čeprav ne vem kako da to izpeljem, glede na to da nisem bla nikoli tam in najverjetneje v bližnji prihodnosti niti ne bom (mi je malo predaleč, da bi se ustavila na kavi...) :D
So I made a big mistake, try to see it once my way
... ashita nante konai you ni to negatta yoru kazoekirenai...
Uporabniški avatar
Spettro
ima preveč časa

Kraj: Izola

OdgovorNapisal/-a Jeanne dArc dne 18 jul 2010, 21:40

hmm, hmm… js zdla že kr neki časa delam v Mangas-u in sm se s sodelavkami pogovarjala mal o aimejih in mangah… večina jih seveda ve, kaj to je, ampak kakšnega velikega interesa pa res ni. kakšen je šefov pogled na to pa na žalost ne vem, ker ga večinoma ni in tud nebi vedla kolk bi biu prpravlen sodelvt v tem, da bi biu ta lokal bolj v anime in manga stilu://
(edina stvar v tem stilu so oči od Kire)
v redu, če bi mel mange za brat na razpolago za anime in manga fane, kul, mogoče bi jih tko res več pritegnil in bi začel zahajat v ta lokal ampak za ostale, ki pa niso fani pa to ne bo pršlo v poštev, ker večina gostov: al so upokojenci, al so jebači-k-mislejo-da-so-najbolj-hudi-na-svetu-in-se-nebi-nikol-ubadal-s-temi-bednimi-stvarmi al so pa *turisti, ki živijo že več let v Sloveniji in se še zdj niso naučil govort slovenščine* ali pa »fine-gospodične-ki-imajo-enak-pogled-na-to-kot-jebači«. škoda mang, ker bi bile na koncu samo uničene… bogve kaj se temu folku plete po glavi -.-'

maid/butler costumi: butler costumi definitivno odpadejo, ker delamo samo ženske. maid costumi bi pa po vsej verjetnosti prišli prav samo za Helloween al pa za Pusta... pa še to dvomm. ko sm se s sodelavkami pogovarjala o animejih/mangah so se vse neki zmrdovale kok so japonci bedni in bla bla... ja ok, pač ne veste kaj je kul. vi ste na slabšem, ker niste tok razgledani, ne mi:D

kar se pa tiče glede poslikav ali plakatov pa lahko samo rečem, da na žalost ni prostora za kj tazga. Wc-ji so bolj temni in niti ne vem kam bi lahko spravl kakšno poslikavo, če bi pa hotl obesit plakate bi pa mogl tv odmontirat s stene…

res bi se mogl pogovort s šefom (naslednjič, ko ga vidm ga bom js mal povprašala:)), kako pa kaj on misli o tem.
**Imperfection is beauty, madness is genius, and it's better to be absolutely ridiculous than absolutely boring.
Slika
Uporabniški avatar
Jeanne dArc
ima preveč časa

Kraj: リュブリャナ

OdgovorNapisal/-a Blue-san dne 19 jul 2010, 09:02

jst pa že mislu da boš Maid ta summer diapointed much ;)
人事を尽くして天命を待つ
Uporabniški avatar
Blue-san
iztrebljevalec

OdgovorNapisal/-a Jeanne dArc dne 19 jul 2010, 10:42

ej, ni šans. pred unim folkom k zahaja v Mangas se živa nebi pokazala v maid costumu:// (nekaterih me je prov strah)
**Imperfection is beauty, madness is genius, and it's better to be absolutely ridiculous than absolutely boring.
Slika
Uporabniški avatar
Jeanne dArc
ima preveč časa

Kraj: リュブリャナ

OdgovorNapisal/-a Spettro dne 19 jul 2010, 16:21

v to ne dvomim.... verjetno bi bilo vsepovsod tako, glede na to da nimate stalnih strank anime fanov ...
So I made a big mistake, try to see it once my way
... ashita nante konai you ni to negatta yoru kazoekirenai...
Uporabniški avatar
Spettro
ima preveč časa

Kraj: Izola

Prejšnji

Vrni se na Kulturni most