Anime konvencije v Evropi in drugje...

Za diskusije, ki jih je težko opredeliti samo v eno sekcijo - za povezane pogovore o animejski in manga industriji, vizualnih/lahkih romanih, igrah in vsebinah za odrasle.

Moderator: gali

OdgovorNapisal/-a zuppy-san dne 24 mar 2014, 05:18

Itak da bo, v Avstriji jih tako ali tako imaš bolj ali manj redno. O tem smo že na našem blogu pisali, kjer tudi skušamo redno obveščati o eventih v bližnji okolici.
Če te slučajno zanima igranje domišljijskih vlog (tabletop RPG), je 18. in 19. aprila v Mariboru konvencija GobliCon 2014. Več TUKAJ.
Od 25. do 27 aprila bo na primer v Fürstenfeldbruck na Bavarskem v Nemčiji potekala konvencija Animuc 2014. Več TUKAJ.
Drugače pa je je 7. in 8. junija NIPPON NATION na Dunaju. Več TUKAJ.
Tudi na Dunaju od 27. do 29. junija je konvencija Made in Japan 2014. Več TUKAJ.
Od 29. do 31. avgusta je potem na Dunaju še tudi AniNite 2014. Več TUKAJ.
Pa tudi primorsko društvo Animov v poletnih dneh pripravlja Anime' - Sejem stripov in družabnih iger.

V glavnem, ja, mislim, da je že ta tema bila začeta nekje na tem forumu, samo se verjetno ni kaj dosti pisalo v njo, ker se pač take informacije pišejo kar pod novice in zanimivosti.
Uporabniški avatar
zuppy-san
leva roka desn žep

OdgovorNapisal/-a dediledi dne 24 mar 2014, 18:24

Ma so teme neke in nekje, ampak so razdrobljene po forumu. Sem jo iskal, da bi kar tja priklopil to temo ampak nisem najdo. Če kdo najde naj pove pa priključim tja.
Slika
ME? Normal? How dare you insult me that way!
Uporabniški avatar
dediledi
ecchi master

Kraj: Maribor

OdgovorNapisal/-a Ikari dne 20 avg 2014, 00:24

Connichi me mika... samo to ziher noben ne gre? Pa itak sem se pozno spomnil. Sem gledal že sam karte za vlak in so cene ubitačne.
Slika
Uporabniški avatar
Ikari
Zmanjkalo paštete!

Kraj: Cucuruz Doan's Island

OdgovorNapisal/-a dediledi dne 17 okt 2014, 22:39

Ok folk, upam, da vas bo veliko ta post opazilo.

V nedeljo grem jaz, kolega in kolegica na Akicon v Graz. http://www.akicon.at/ In imamo v avtu še za vsaj eno osebo prostora lahko tudi dve, če bo kriza. Ampak vsaj eno osebo bi še rabil, da bi si lahko stroške lepo razdelili. Stroški prevoza bi bili cca. 5 € vstopnina za en dan (torej nedeljo) pa je 14 €. Če koga zanima bi se full priporočal, da napolnimo avto. In pa The more the merrier!!! Sem pa iz MB okolice torej bi se vas pobralo ali okolica MB smer Rače-MB, potem v centru MB-ja (parkirišče pri stadionu) in pa možnost je tudi relacija od MB do Avstrijske meje, grem čez Šentilj.

Če bi kdo šel bi bil full vesel, plus vi boste uživali. :D
Slika
ME? Normal? How dare you insult me that way!
Uporabniški avatar
dediledi
ecchi master

Kraj: Maribor

Prejšnji

Vrni se na Kulturni most