Manga Sejem?

Za diskusije, ki jih je težko opredeliti samo v eno sekcijo - za povezane pogovore o animejski in manga industriji, vizualnih/lahkih romanih, igrah in vsebinah za odrasle.

Moderator: gali

Manga Sejem?

OdgovorNapisal/-a Chochek dne 16 okt 2012, 17:34

Danes sem razmišljal ravno, da bi koga vprašal če ima kakšno lokacijo oz. prostor za prodajanje rabljenih mang. Skoraj vsakemu se doma nabirajo mange, ki jih ne potrebuje, hoče prodati, da bi nabavil nove ali pa preprosto potrebuje denar. Namen tega bi bilo srečanje ljubiteljev le-teh lahko bi si menjali, prodajali in seveda družili. Vem da je bila prejšnje leto novoletka, da ne pozabim illustrariuma, vendar bi se tale sejem odvijal samo na področju mang lahko pa še tudi v področju animejev. Koliko od vas bi bilo pripravljeno sodelovati, pomagati najti lokacijo ali pa se samo udeležili dogodka? Stvar sem si predstavljal da bi potekala v Ljubljani, če bomo seveda našli prostor, kjer bi vse to potekalo. Tako da ideje dobrodošle, če bo sploh zadeva stekla.

ChocheK
Manga Powah!
Uporabniški avatar
Chochek
hentai gamer

Kraj: Skypiea

OdgovorNapisal/-a dediledi dne 16 okt 2012, 18:25

Tak sejem smo imeli že lani v MB-ju... Žal je bila udeležba dokaj nizka... oz. precej žalostna...
Sicer tolko pod mizo rečeno, se mogoče spet kaj pripravlja, ampak več info ne smem izdat. Boste pravočasno informirani, če bo kaj iz tega.

Sicer glede na to, da je v decembru "novoletka" mislim, da bi bilo dokaj usless delati nekaj posebej, glede nato, da prostor in folk že je tam. Mislim, da bi bilo potemtakem raje tam prodajat tistim kaj želijo prodat. Sicer že lani sta bila samo dva, ki sta prodajala, zdaj nvm če zato, ker je bila taka organizacija, ali se dejansko ni javilo več folka.

Nvm no tako je moje razmišljanje glede tega.
Slika
ME? Normal? How dare you insult me that way!
Uporabniški avatar
dediledi
ecchi master

Kraj: Maribor

OdgovorNapisal/-a Mafionzo dne 16 okt 2012, 18:37

Bolšji sejem? :D
Uporabniški avatar
Mafionzo
ima preveč časa

Kraj: Grosuplje

OdgovorNapisal/-a Chochek dne 16 okt 2012, 18:38

Tnx za mnenje pa cestitke za 5000 prispevek haha xD drugace pa je obvezna udelezitev novoletke! Pa cim vec takih zadev.
Manga Powah!
Uporabniški avatar
Chochek
hentai gamer

Kraj: Skypiea

OdgovorNapisal/-a Shadow dne 16 okt 2012, 18:51

Lahko se pridružiš Strip Bazarju in ubiješ vse muhe na en mah. Društvo Stripoholik organizira bazarje 4x letno (naslednji mislim da je decembra) v telovadnici Gimnazije Ledina. Večinoma prodajajo vse vrste stripov, pa tudi mange se najdejo vmes. Prostor je dosti velik, ponavadi je zasedena polovica.
Kako je z najemom mize in po kakšni ceni pa žal ne vem. Najbolje da se obrneš na njih za več informacij.
Uporabniški avatar
Shadow
zelenec v zobanju

Kraj: Ljubljana

Vrni se na Kulturni most