Kaj pravijo na animeje/mange vaši starši?

Za diskusije, ki jih je težko opredeliti samo v eno sekcijo - za povezane pogovore o animejski in manga industriji, vizualnih/lahkih romanih, igrah in vsebinah za odrasle.

Moderator: gali

OdgovorNapisal/-a yohane dne 03 nov 2013, 14:53

Pri meni doma je gledanje animejev nekaj popolnoma vsakdanjega. Star šele 6-7 let sem z očetom začel spremljal Dragon Ball Z in One Piece, nekaj let kasneje pa sta še stric in bratranec postala "animefreaka". Sošolci v srednji šoli so bili vedno mnenja, da so to risanke za otroke pa sem jim zaprl usta s prizori animejev Another, Higurashi, Shiki, Monster, Mirai Nikki itd. :twisted:
Sorry I’m late. I got lost on the road of life.
Uporabniški avatar
yohane
zelenec v zobanju

Kraj: Beltinci

OdgovorNapisal/-a NoWii dne 26 nov 2014, 16:31

Oče in mati: nimata posebnega komentarja. Nikoli nista nič komentirala na to temo.. dokler nisem dobil ideje, da bi si stetoviral luffija na hrbet (brat tetovira, ni panike). In takrat sem prvič dobil kilo vprašanj in lekcij v smislu: to so risanke, ne bit otrok, kako te bojo pa ljudje gledali, kaj pa če te mine veselje, kaj pa pol ko se bo serija končala.. itd.
Ja no. Men je blo smešn.

Sicer sm pa enkrat v dnevni gledal Hellsing ova. Drugi del. Brat in njegova nista mela kej bolsga za delat, zato sta se vrgla na kavč za mano in gledala drugo polovico epizode (Alucardov fight z Lukom). Smrtna tišina. Ko je bilo konec pa: "KVA D FAAAK SVA MIDVA LIHKAR GLEDALA OMGGG"
Jp. Dost brutal.
Uporabniški avatar
NoWii
zelenec v zobanju

Prejšnji

Vrni se na Kulturni most