Kaj pravijo na animeje/mange vaši starši?

Za diskusije, ki jih je težko opredeliti samo v eno sekcijo - za povezane pogovore o animejski in manga industriji, vizualnih/lahkih romanih, igrah in vsebinah za odrasle.

Moderator: gali

OdgovorNapisal/-a DjJuvan dne 11 dec 2009, 09:58

Zdaj ga navadi, da govori "umetnine" =D
Uporabniški avatar
DjJuvan
Video produkcija je moj kruh

OdgovorNapisal/-a Echelon dne 20 dec 2009, 23:10

Jst mam u svoji sobi xbox 360 in veliko gledam stvari... in pač ko gledam animeje pride fotr notr, mal me pogleda jst nega, poj pa izjavi'' A nisi mal prestar da bi risanke gledov, a te nazaj u vrtec prepišemo'' xD... Ker pa on nima pojma a je Anime mu pa jst rečem da so to risanke za starejše xD
Uporabniški avatar
Echelon
orehov strdek

Kraj: Kranj

OdgovorNapisal/-a Natsuki dne 06 feb 2010, 22:06

they couldn't care less.
Uporabniški avatar
Natsuki
shoujo lover

Kraj: Domžale

OdgovorNapisal/-a Jeanne dArc dne 06 feb 2010, 22:38

moj fotr je recimo zelo navdušen nad Dragon Ball in Dragon Ball Z, mt pa dol visi :)
**Imperfection is beauty, madness is genius, and it's better to be absolutely ridiculous than absolutely boring.
Slika
Uporabniški avatar
Jeanne dArc
ima preveč časa

Kraj: リュブリャナ

OdgovorNapisal/-a krisa dne 22 mar 2010, 16:10

fotr se mi sam smeji.. mtka pravi, da sem otročja. okej.
Uporabniški avatar
krisa
vražji sekalec

OdgovorNapisal/-a niiiiiiiiiix dne 17 jul 2010, 09:52

Kaj pravijo moji starši?
.... moj predragi očka verjetno sploh ne ve, da gledam animeje. Ko se z bratom menima kdaj grema gledat pa, če naju sliši vpraša: "Ka? A tiste risanke?" :|
Mamo pa hočem prepričat, da bi pogledale neki skupaj vsaj eno epizodo enega animeja pa "nima časa". Drugače pa ve, da jih gledam pa sem ji že večkrat povedala kako "foro" iz kakega animeja al pa sem ji pokazala kak dober opening pa mi reče sam: "Fajn. :3" :hmm: They don't care. Sem pa eno mojo sošolko uspela prepričat, da si je pogledala en anime in je postala kr navdušena nad njimi. Ostali pa nočejo niti besede o animejih. Ne vem zakaj? Ker mislijo, da je to za otročke in ker so oni zdej "odrastli"? hmmmm ... :|
Slika
Uporabniški avatar
niiiiiiiiiix
orehov strdek

OdgovorNapisal/-a Tabura dne 17 jul 2010, 10:28

Sad isn't it? In ironično tudi...
Slika
Hvala Atteni za sig
Uporabniški avatar
Tabura
Zmanjkalo paštete!

Kraj: Zakotna Vasica

Kaj pravijo na animeje vaši starši?

OdgovorNapisal/-a Spettro dne 17 jul 2010, 11:29

Kaj pravijo na animeje vaši starši...

hmm... pa da se spomnem....

njihovo ne-podpiranje in kritiziranje me je pripeljalo do tega, da sem jih začela še bolj intenzivno gledati v otroštvu... kaj naj rečem...
:D
hvala starši :D
So I made a big mistake, try to see it once my way
... ashita nante konai you ni to negatta yoru kazoekirenai...
Uporabniški avatar
Spettro
ima preveč časa

Kraj: Izola

OdgovorNapisal/-a Dango dne 17 jul 2010, 17:24

Moji so do animejev ravnodušni, je ql karkoli že počnem, dokler imam sobo pospravljeno pa ocene ok :P Čeprow sn jim že nekajkrat razložil kako je s kvaliteto in vsebino, they begin to understand slowly =)
Slika
Uporabniški avatar
Dango
ima preveč časa

Kraj: Grosuplje

OdgovorNapisal/-a raiy0 dne 18 jul 2010, 14:26

Pri meni je tako. Pride v sobo mama:"A spet risanke gledaš", nazaj " jaa spet, idi lepo nazaj svojo limonado gledat" oddide in imam svoj mir xD.
It's not whether I can or can't do it. If you are a man, it's only whether you do it or not.
Uporabniški avatar
raiy0
Težka kategorija!

Kraj: Maribor

OdgovorNapisal/-a 666XkyuubiX666 dne 20 jul 2010, 20:23

Mah moja mama stalno najeda Da sem Obseden,Komuna, čist not pa take XD..........Drugače pa občasno pogleda celo kakšnega z mano recimo Naruto shippuuden movie 2,3 tak da .....
HIP HOP <3
Uporabniški avatar
666XkyuubiX666
ima preveč časa

Kraj: Tengoku

OdgovorNapisal/-a little evil soul dne 30 okt 2010, 21:59

pr nas je mami čist usen ka delam in reče "usak ma svoj hobi ti maš pač risanke" in js pol začnem (zanalaš) razlagat razlike med amimejem in risankam in me nakonc napodi u sobo :D
drgač sm jo enkrat spraula gledat azumanga daioh in se je režala ka nora ampak ni si pa upala prznat da ji je ušeč -.-" (sej vem od koga mam trmo) :P
moj očim je pa "total pervet" (sploh ne vem kak ga matka prenaša) in d sm se ga enkrat rešila sm mu dala en ero anime in ga je gledu ko .....(ni primerjave) in me je še pol sprašvou ki sm ga dobila pa take in d jst tega nebi smela gledat in sm mu pol zabrusla d ma un mojo matko za gledat ..... in potlej je nastala tišina :hmm:
aja mam pa sošolko ka je nora na filme s pobijanjem in sm ji enkrat za foro rekla nej proba pogledat death note al pa claymore (naslednji dan v šoli) je sošolka zamudila predudro nemščine in še 15 min normalnega pouka zgovorila se je da je zaspala (kod vedno) in sm dobila u klop listek "STRARA KDAJ MI POVEŠ D TA ŠIT OBSTAJA!!!!!Do šestih sm gledala death note to je tok carska stvar!Aja ka si že rekla d je tadruh?Pa a veš še za kešnga tazga?" :evil:
aja ka eni praujo da risanke gledam in se z mene delajo norca in podobno ampak sm se nekak postaula zase in sm naglas povedala da gledam animeje no zdej sm outsaider in podobno ampak "boli me k****" ker sm že ceu cajt -.- nevem zakej ledje sodjo človeka po tem kak se obnaša in drugo ampak če sm u razredu bel tiha in ne dajem komentarjev na debiska uprašajna in rajš rišem u zvesk kod pa da se pogovarjam o maskarah in fantih ka niso niti mal cute še ne pomen d sm nevem kej
pač sem outsaider in tom boy ampak briga me važn d loh gledam animeje in berem kniga in mange pa sm zadovolna aja pa kešn svinčnik pa list tut nep falila :)
Zadnjič spremenil little evil soul, dne 30 okt 2010, 22:06, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
little evil soul
ima 9999 poke kart

Kraj: na nemogočih mestih

OdgovorNapisal/-a DjJuvan dne 30 okt 2010, 22:03

Tole je pa najbolj epic post ever :D Se ne hecam xD
Uporabniški avatar
DjJuvan
Video produkcija je moj kruh

OdgovorNapisal/-a dediledi dne 30 okt 2010, 22:09

+1 on that Juvan :D
little evil soul, mislim, da bi si tebe mogo marsikdo za vzor vzet :D
little evil soul je napisal:sm mu pol zabrusla d ma un mojo matko za gledat ..... in potlej je nastala tišina

I died here :P
Slika
ME? Normal? How dare you insult me that way!
Uporabniški avatar
dediledi
ecchi master

Kraj: Maribor

OdgovorNapisal/-a gali dne 30 okt 2010, 22:42

o_O
Uporabniški avatar
gali
Fabulous Max

Kraj: Neo Venezia

OdgovorNapisal/-a nickmm13 dne 30 okt 2010, 23:01

Zanimivo :D
Uporabniški avatar
nickmm13
nadstandard

Kraj: Kranj

OdgovorNapisal/-a Ikari dne 30 okt 2010, 23:23

Prase v meni bi rado citiralo post s slovničnimi popravki. Ampak dejmo začet z malim, mal več velikih začetnic pa ločil? :-/

Lep pozdrav vsem, ki ste nedavno se usajal nad GregaGjem. Hvala, da lahko nadaljujem lepo tradicijo, da sem forumsko prase.
Slika
Uporabniški avatar
Ikari
Zmanjkalo paštete!

Kraj: Cucuruz Doan's Island

OdgovorNapisal/-a GregaG dne 31 okt 2010, 14:48

:evil:
Uporabniški avatar
GregaG
ima preveč časa

Kraj: Slovenija O_o

OdgovorNapisal/-a Zoro4ever19 dne 01 nov 2010, 02:57

jaz pa že animeje gledam od 7 leta dalje in od takrat moji starši vedo da gledam raje anime kod pa cartoon network. Drugace pa jim je malo čudno včasih ja da gledam risanke ampak kaj čem če se jin ne morn odvadid :D anime mi je v krvi.
ANIME FTW!!!:D
Uporabniški avatar
Zoro4ever19
kremasti pingo

Kraj: Sabaody Archipelago

OdgovorNapisal/-a Ploh dne 03 nov 2010, 17:35

Če je mama, kdaj vkorakala v sobo ko sem gledal animeje, je bila tipična reakcija "a spet risanke gledaš?", čeprav sem ji že večkrat razložil, da to ni isto. Sem pa enkrat zanalašč prevrtel do ene hude echi scene in ji pokazal. Nakar sem jo vprašal če še zmeraj misli, da je to za otroke. Brez besed je odšla iz sobe... Ostalim družinskim članom, sovaščanom, kolegom, sošolcem pa itak ni melo smisla govort k so vsi tipičen kmečki folk, k še monitorja ne zna prižgat...
Zanimiva reakcija je bila tudi z mojo punco, ko sem ji povedal za moj hobi... (ljubi gleda risanke??? -"reče z izrazom na obrazu, ki pravi omg, hodim z mentalno neuravnovešenim človekom...). Ampak ona je vsaj mestna in ne kmečka tako da sem jo prepričal, da je z mano pogledala Elfen lied in je spoznala, da to res ni za otroke. Skupaj sva pogledala še nekaj animejev in naredila je celo nekaj AMVjev, ampak jo je na žalost minilo. Too bad... :(
Uporabniški avatar
Ploh
pokeminator

Kraj: Dolenjska

PrejšnjiNaslednji

Vrni se na Kulturni most