Kje gledate animeje

Za diskusije, ki jih je težko opredeliti samo v eno sekcijo - za povezane pogovore o animejski in manga industriji, vizualnih/lahkih romanih, igrah in vsebinah za odrasle.

Moderator: gali

OdgovorNapisal/-a Tetris dne 11 mar 2012, 12:24

Največkrat si potegnem dol z neta, priklopim podaljšek za slušalke in gledam iz postelje(vem lame >D). So pa zdaj že dosti kvalitetni videi tudi na raznih online stream straneh. Tako da dostikrat gledam tudi preko neta.

Že dolgo sanjam o platnu in projektorju, kar bi blo zares top :rice: .
You don't get rich writing science fiction. If you want to get rich, you start a religion.
Uporabniški avatar
Tetris
z dobro podobo

Kraj: Ljubljana

OdgovorNapisal/-a Shinoi dne 11 mar 2012, 13:12

Doma pri mami gledam na netbooku, doma pri očetu pa na platnu in 7.1 surround sistemu.
i haet efferytink
i are su mad at woerld
nyuuuueeeeeeeeeeeeghhhhhhhhh >:I
Uporabniški avatar
Shinoi
je doma na SA

Kraj: Ptuj

OdgovorNapisal/-a Chochek dne 12 nov 2012, 23:20

Gledam jih doma na tvju originale, če kkšnga težko dobim original zlovdam :3 drugač pa original!
Manga Powah!
Uporabniški avatar
Chochek
hentai gamer

Kraj: Skypiea

OdgovorNapisal/-a thiew dne 05 jan 2013, 06:29

jz mam pa eno vprašanje, ki se mi je zdelo, da od vseh tem najbolj spada ravno v to.

A kdo tukaj mogoče pozna kakšno stran, kjer bi lahko bral ameriške stripe ali pa jih mogoče zlovdal. Veliko od marvela se najde tudi na njihovi strani, vendar ne celotnih franšiz. Predvsem bi rad najdu ta stare x-men.

Pred kratkim sem prebral deadpool-a in me je čist navdušil, tko da se hočem malo posvetiti še tovrstnim stripom (zbogom pozitivna bilanca na računu:)
Uporabniški avatar
thiew
shoujo lover

Prejšnji

Vrni se na Kulturni most