Predstavite se!

Problemi človeštva // kaj ste in boste počeli // vse kar se ne tiče animejev in mang

OdgovorNapisal/-a Thorfinn dne 08 okt 2014, 12:22

Dobrodošla na forumu :)!
Hope Burns Bright
Uporabniški avatar
Thorfinn
Posluša Wierd Al Yankowicha

OdgovorNapisal/-a shark1 dne 07 nov 2014, 14:37

Zdravo,

še en nov dragonball fan :)
Se spomnim, ko sem še tekel iz avtobusa domov, ko sem se vračal iz šole, da sem ujel dragonball, ki so ga takrat še predvajali na TVju, ne vem ali je bil na kanalu-a ali pop-tvju. Najbolj me je motilo samo to, da so vedno preskočili tisti najbolj napeti del, ko je bil kakšen turnir in na koncu nikoli nisi videl, kdo je zmagal.
Po vseh teh letih, me še vedno srbi, da bi si še enkrat pogledal vse dele :)

Malo si bom pogledal po forumu, katere so še tiste najbolj zanimivi risanke in me mogoče še kakšna prepriča, da si jo ogledam.

LP
shark1
zelenec v zobanju

OdgovorNapisal/-a Tabura dne 07 nov 2014, 16:46

Dobrodošel ^^

Tisto je bilo ful stino ja... vedno so skakali okoli, nikoli se ni lepo nadaljevalo.
Drugače pa se jim reče animeji, od risank so precej drugačni, bolje bi bilo reči da so animirane serije =)

Dragon Ball ni težko najti na internetu, samo na pravem mestu moraš iskati. Ti bom spodaj dal linke do podforumov, kjer imaš raznorazne povezave do anime strani.
Lahko ti tudi priporočam kakšen dober anime. Zdaj malo je odvisno od tega, kaj te zanima, ampak med najbolj popularnimi so na primer:
če bi te pa zanimalo kaj novejšega kar je bilo v zadnjih sezonah popularno sta pa tu npr.Mahou Shoujo Madoka Magica ter Shingeki no Kyoujin.
Nekateri topici so sicer zastareli in potrebni obnove, tako da zgledajo bolj klavrno ^^'

V teh dveh topicih imaš linke do par strani, kjer si lahko priskrbiš epizode:
- viewtopic.php?f=75&t=1611 tule so streamani animeji, ki ti jih ni treba downloadati ampak jih gledaš na internetu. Slaba stran tega je, da je slabša kvaliteta videa.
- viewtopic.php?f=75&t=999 tule maš strani, kjer lahko animeje downloadaš. Najbolj ti za začetek priporočam BakaBT (http://bakabt.me/). Imajo večino tega, kar bi si za začetek želel, poleg tega je v "batchu", kar pomeni, da downloadaš vse epizode naenkrat. Moral se boš pa registrirati ^^

Srečno!
Slika
Hvala Atteni za sig
Uporabniški avatar
Tabura
Zmanjkalo paštete!

Kraj: Zakotna Vasica

OdgovorNapisal/-a sekic dne 08 nov 2014, 03:55

shark1 dobrodošel na forumu! :)
Uporabniški avatar
sekic
je doma na SA

Kraj: Škofljica

OdgovorNapisal/-a dediledi dne 08 nov 2014, 14:25

Dobrodošel :)
Slika
ME? Normal? How dare you insult me that way!
Uporabniški avatar
dediledi
ecchi master

Kraj: Maribor

OdgovorNapisal/-a Domenca dne 09 nov 2014, 01:09

Dobrodošel!
Uporabniški avatar
Domenca
zelenec v lupljenju

Kraj: Bled

OdgovorNapisal/-a Attena dne 09 nov 2014, 02:11

Slika
Slika
To define is to limit.
⋋(◕▽◕)⋌
Uporabniški avatar
Attena
napol pečen

Kraj: Ljubljana

OdgovorNapisal/-a Xeynaar dne 11 nov 2014, 11:30

Dobrodošel.
Uporabniški avatar
Xeynaar
napol pečen

Kraj: Izola

OdgovorNapisal/-a NoWii dne 25 nov 2014, 19:41

Pozdrav!

ANIME JE ZAKON!
Pa mange tud :D

Ja, nov član foruma.
Če odštejemo gledanje Pokemonov in Dragon Balla v mladosti (ko se mi ni niti bliskalo, da naj bi bil to anime) se je moja obsedenost z animeji začela, ko je "naruto the translator" prevedel strong world in ga dal na par-tis. Tud takrat še nisem vedel kaj so animeji. Pol leta kasneje sem pogledal polovico Clannada, dve leti kasneje sem pogeldal preostale epizode.. in takrat se je začelo. Clannadu je sledil celoten One Piece (lej ga zlomka, strong world je izpeljan iz serije, hudo!), OPju je sledil Elfen Lied, pol pa ne vem več vrstnega reda. Ampak sem pogledal relativno velik stvari.
Do danes me je obsedenost že rahlo zapustila, a navdušenje ostaja :)

Če nisem izgubil štetja imam 22 zemeljskih let, sem čustveno rahlo neuravnovešen (in v tem trenutku sm fuul HYPEEER!), študent na Jamnikarjevi v LJ, sicer sem pa prelen da bi delal, zato za kruh fotografiram.

In ponavad pišem normalne poste :P

LP
Uporabniški avatar
NoWii
zelenec v zobanju

OdgovorNapisal/-a Tabura dne 25 nov 2014, 20:24

Lepo pozdravljen!
Ni treba skrbet, mislim da smo vsi razumeli. Dobrodošel na forumu =) če boš imel kakšna vprašanja sem ti na voljo
Slika
Hvala Atteni za sig
Uporabniški avatar
Tabura
Zmanjkalo paštete!

OdgovorNapisal/-a sekic dne 25 nov 2014, 21:07

Lepo pozdravljen na forumu! ^^
Uporabniški avatar
sekic
je doma na SA

OdgovorNapisal/-a dediledi dne 25 nov 2014, 21:24

Dobrodošel, vedno smo veseli kakšnega veselega hyperaktivca :D taki vedno poživijijo zadeve :D
Slika
ME? Normal? How dare you insult me that way!
Uporabniški avatar
dediledi
ecchi master

Kraj: Maribor

OdgovorNapisal/-a Domenca dne 25 nov 2014, 23:01

Dobrodošel!
Uporabniški avatar
Domenca
zelenec v lupljenju

OdgovorNapisal/-a Attena dne 26 nov 2014, 00:10

Slika
Slika
To define is to limit.
⋋(◕▽◕)⋌
Uporabniški avatar
Attena
napol pečen

Predstavite se!

OdgovorNapisal/-a Nekineznanec dne 26 nov 2014, 00:46

Evo, da se se jest predstavm o.o
Str sm 20 let, animeje gledam hmm.. recimo slaba 4 leta, nevem zakaj sm jih zacev gledat, sam pol k sm enkrat zacev sm cist notr padu.. prva stvar k sm jo pogledov je biv Gantz (drgac nisem nek velik ljubitelj sci-fi zadev, tko da nevem tocno zakaj sm lih to sov najprej gledat, ampak to v bistvu nima veze...x) ).. po tem ko sm koncov z Gantz-om sm zacev gleat razne martial art zadeve pa mi je ratal use skupi dost cool (ce se ne motm je biv Shijō Saikyō no Deshi: Kenichi prvi MA anime k sm ga pogledov), ker sm tut sam kr precej svojga cajta posvečov borilnim veščinam (Ryukyu-kempo), ampak sm na žalost mogu opustit use skupej zarad določenih zdravstvenih problemov, k so se pojavl od kr nekje.. -_-
Gledam dost razlicnih zadev, cist odvisno od volje, zadna stvar k sm jo do konca pogledov lih par dni nazaj je Ergo Proxy. Najrajs mam razne martial art zadeve, pa stvari k vklucijejo razne fantasy elemente / magic / gore / horror itd itd.

V prostm casu poslusam musko, pa urejam + sheram svoj ''recimo da obsežn arhiv muske'' (224gb) na Soulseeku, [Grindcore, Metal (Death; sometimes Black but rarely), Doom, Funeral Doom, Deathdoom, Sludge, Stoner, Crust Punk / Anarcho Punk, Powerviolence etc.]..(**Soulseek = nek ful zakon free program za sherat musko; program deluje dost zastarel ampak gor najdes prakticno use, priporočam :p), delam razne random RPG-je [Rpg Maker Xp, VX in VX Ace], igram WoW na privatnem serverju because I'm 2 big of a jew to pay monthly fees on the retail server (notice* to z židi ni mišleno slabšalno al pa karkol, sam tko kao ''greedy jews'' pa to, al neki, also, server je Molten, Lordaeron x1 [Horde] ;ce gdo igra tm nej me kontaktera :d), vn hodm bl mal, ucash sm biv ful outgoing ampak zadnje 2 leti sm pa ratu tok asocialn da brezveze... poleg ush teh zadev gledam anime, sam to bi blo useless da bi se enkrat razlagov ker sm ze gor napisov dost o tem xD

..ok, konc monologa x)
Uporabniški avatar
Nekineznanec
zelenec v zobanju

Kraj: Okolica Ljubljane

OdgovorNapisal/-a Domenca dne 26 nov 2014, 01:20

Dobrodošel tudi ti!

WoW lepo lepo. Jaz imam account na Molten (če ti ostane aktiven več let brez uporabe), samo sem igral več drugje in to že nekaj časa nazaj (WotLK times).
Uporabniški avatar
Domenca
zelenec v lupljenju

OdgovorNapisal/-a sekic dne 26 nov 2014, 01:54

Uff naval uporabnikov in ne uporabnic :) Dorodošel Neznanec! ^^
Uporabniški avatar
sekic
je doma na SA

OdgovorNapisal/-a Tabura dne 26 nov 2014, 03:07

Hm, Kenichi je bil tudi meni dokaj všeč. Tudi sam sem navdušenec za borilne veščine, čeprav zdaj že en čas ne treniram nič. Ergo Proxy je pa drugače itak zakon... lahko kar sklepam da ti je bil kul?
Dobrodošel na forumu =)
Slika
Hvala Atteni za sig
Uporabniški avatar
Tabura
Zmanjkalo paštete!

OdgovorNapisal/-a Attena dne 26 nov 2014, 11:14

Slika
Slika
To define is to limit.
⋋(◕▽◕)⋌
Uporabniški avatar
Attena
napol pečen

Predstavite se!

OdgovorNapisal/-a Nekineznanec dne 26 nov 2014, 14:27

Hvala usm :)
Amm, @Tabura ;Yep, Ergo Proxy mi je biv res zakon dost unique zadeva, nism gledu se nc podobnga tko da je blo dost cool :D
Also, kaj si pa treniral ce smem prasat :)? Jst sm vec let treniral RyuKyu-Kempo, pol se mi je pa po ful letih vrnla astma v dost hujši obliki kt tkrt sm jo mev kot froc in ni znesl, kukr se preteras na treningu fases napad -.-... zdj grem sam občasno na par treningov v klub od enga frenda, sicer ne ryukyu kempo ampak Muay-Thai (tajski box), usaj neki rekreacije, fak pogresam stare cajte... > <

Ok se to, sicer ne vem ce je to taprav thread za sprasvt te zadeve, ampak zdj ko sm koncov Ergo Proxy iščem kkšno novo stvar za gledat, ce ma gdo kksn dobr predlog? :D
Uceri sm naredu se ta seznam tko da to lahko mal uporabte za ''smernice'', al neki :P http://myanimelist.net/animelist/Nekineznanec
Hvala ze za vnaprej!
Uporabniški avatar
Nekineznanec
zelenec v zobanju

Kraj: Okolica Ljubljane

PrejšnjiNaslednji

Vrni se na Splošni pogovori