Predstavite se!

Problemi človeštva // kaj ste in boste počeli // vse kar se ne tiče animejev in mang

OdgovorNapisal/-a Fonzer dne 26 nov 2014, 16:48

Dobrodošli novi uporabniki.
Uporabniški avatar
Fonzer
ima preveč časa

Kraj: ms(prekmurec)

OdgovorNapisal/-a dediledi dne 26 nov 2014, 19:01

Dobrodošel :D
Slika
ME? Normal? How dare you insult me that way!
Uporabniški avatar
dediledi
ecchi master

Kraj: Maribor

OdgovorNapisal/-a Thorfinn dne 26 nov 2014, 19:24

Dobrodošli, želim vam velik kup pridnosti in kar se da veliko sodelovanja na formu ;)!
Hope Burns Bright
Uporabniški avatar
Thorfinn
Posluša Wierd Al Yankowicha

OdgovorNapisal/-a Tabura dne 26 nov 2014, 19:31

:no1: men je bil ful dober
Treniral sem en čas Karate, potem Tai Chi (borilne tehnike, ki se sicer danes večinoma ne učijo več) ter Pa Kwa Chang (Baguazhang, ena od glavnih treh Kitajskih borilnih veščin poleg Tai Chija). Tai Chi ter Pa Kwa sem sicer samo eno leto delal, je bilo pa precej zanimivo ^^ Nek mojster nas je učil obojega hkrati po parkrat na teden. Drugače pa že en čas razmišljam da bi šel še kaj trenirat, za kendo in za sabljanje se zanimam že od srednje šole ko sem še treniral tudi ostale stvari, Muai Thai ter Aikido sem pa tudi že malo probaval.

Eno stran nazaj sem poslal par linkov za dobre animeje pa bom kar citiral =) mogoče najdeš kaj zase. Toplo priporočam Full Metal Alchemist:Brotherhood, če ti je do dobre zgodbe z akcijo in Death Note če ti je do psihotrillerja =D

Tabura je napisal:Dobrodošel ^^
Dragon Ball ni težko najti na internetu, samo na pravem mestu moraš iskati. Ti bom spodaj dal linke do podforumov, kjer imaš raznorazne povezave do anime strani.
Lahko ti tudi priporočam kakšen dober anime. Zdaj malo je odvisno od tega, kaj te zanima, ampak med najbolj popularnimi so na primer:
če bi te pa zanimalo kaj novejšega kar je bilo v zadnjih sezonah popularno sta pa tu npr.Mahou Shoujo Madoka Magica ter Shingeki no Kyoujin.
Nekateri topici so sicer zastareli in potrebni obnove, tako da zgledajo bolj klavrno ^^'

V teh dveh topicih imaš linke do par strani, kjer si lahko priskrbiš epizode:
- viewtopic.php?f=75&t=1611 tule so streamani animeji, ki ti jih ni treba downloadati ampak jih gledaš na internetu. Slaba stran tega je, da je slabša kvaliteta videa.
- viewtopic.php?f=75&t=999 tule maš strani, kjer lahko animeje downloadaš. Najbolj ti za začetek priporočam BakaBT (http://bakabt.me/). Imajo večino tega, kar bi si za začetek želel, poleg tega je v "batchu", kar pomeni, da downloadaš vse epizode naenkrat. Moral se boš pa registrirati ^^

Srečno!
Slika
Hvala Atteni za sig
Uporabniški avatar
Tabura
Zmanjkalo paštete!

Kraj: Zakotna Vasica

Predstavite se!

OdgovorNapisal/-a Attena dne 26 nov 2014, 19:45

Nekineznanec je napisal:Ok se to, sicer ne vem ce je to taprav thread za sprasvt te zadeve, ampak zdj ko sm koncov Ergo Proxy iščem kkšno novo stvar za gledat, ce ma gdo kksn dobr predlog? :D
Uceri sm naredu se ta seznam tko da to lahko mal uporabte za ''smernice'', al neki :P http://myanimelist.net/animelist/Nekineznanec
Hvala ze za vnaprej!

Lahko prečekiraš (upam, da ne bo ratal seznam kilometerski):
Aldnoah Zero
Another
Baccano!
Black Lagoon
Clannad + Clannad:After Story
Deadman Wonderland
Death Note
Durarara!!
Fullmetal Alchemist: Brotherhood
Kara no Kyoukai (7 "filmov")
Magi: The Kingdom of Magic
Mushishi
Nagi no Asukara
Psycho Pass (predlagam, da gledaš Extended verzijo, 11 epizod po 47min)
Samurai Champloo
Shiki
Sword Art Online
Tokyo Ghoul

Lahko se kar lotiš rdeče obarvanih stvari =D ti ne bo žal. Pa upam, da jih ni preveč ;3... Should keep ya occupied for a while ;D
Slika
To define is to limit.
⋋(◕▽◕)⋌
Uporabniški avatar
Attena
napol pečen

Kraj: Ljubljana

Predstavite se!

OdgovorNapisal/-a Nekineznanec dne 27 nov 2014, 00:47

@Tabura
Cool cool :D
Hmm... karate, predvidevam da Shotokan? [ random ampak: ful sm opazu da je v Sloveniji okoli recimo 80% karate klubov Shotokan, samo en klub poznam k uči Kyokushin kar je dost žalostno, blo bi kul ce bi mel mal vec ranznolikosti.. karate ma drgac 14 al 15 razlicnih stilov sam shotokan je najbolj znan] :d
Za Kwa Chang pa prvic slism, pa se drgac dost zanimam za te stvari pa bi skor mogu ze slisat..damn, need to do more research xd
Zdej sm nekje zaslediv da se bo baje nekje v LJ po novem dal trenerat Krav Maga, ne vem tocno kje, pa gdaj se use skupi odpre, sam zna bit cool [do zdej se mi zdi da je za Krav Mago obstajov samo en klub v Kranju, ampak nism 100%] Also, mogoce ves ce v Sloveniji dejansko obstaja kksn Kendo klub? :o Nism nikjer zaslediv, vem da obstaja neka zadeva za srednjevesko mecevanje pa fencing nekje za Bezigradom, ostalo pa ne vem :d

@Attena
Zdele sm mal pregledov naslove pa use zgleda ful zakon, sam se ne morm odloct na kero od teh stvari bi se najprej spravu.. Mogoce Kara no Kyoukai, to mi je že negdo predlagov ful dovh casa nazaj pa ne vem zakaj pol nism zacev gledat... ceprov ne vem, pomojm bom na konc metov kocko al pa kej na to foro, k use zgleda ful dobr pa se ne morm odloct kje zacet.. x)
Drgac jih pa ni prevec, pomojm bom dost hitr use pogledov, pa se zdj je cool k mam takoj naslove za naprej, da mi ni treba brskat po netu 100 let kaj bom gledu po tem k do konca pogledam eno stvar :D

Se enkrat hvala obema za predloge! :]
Uporabniški avatar
Nekineznanec
zelenec v zobanju

Kraj: Okolica Ljubljane

OdgovorNapisal/-a sila dne 28 nov 2014, 03:09

Živjo no pa da se še jaz predstavim, da nadaljujem val novopridruženih uporabnikov. Sem Andraž aka Sila(pac nisem tak nasilnež sam pač ja moj priimek, lol), star sem 19 let, hodim na FRI in ja tudi jaz sem pred kratkim padel v neskončno brezno animejev. Padel sem tako globoko v brezno da sem faks nekako porinil na stranski tir, zato bodo rezultati kolokvijev iz tega tedna najverjetneje odlični, lol. No v glavnem ne bom dolgovezil moji najljubši animeji so Akame ga Kill, Mirai Nikki, Tokyo Ghoul, Code Geass, Death Note, Naruto(na žalost še v procesu gledanja), Fullmetal Alchemist itd....ja mogoce si boste nekateri mislili, da sem nek mainstream fan-boy, but im working on it xD pač sem še amater, nekje je treba začet, tako, da se tudi jaz priporočam za kakšno priporočilo. Registriral sem se na sekicevo pobudo, ker sem prej brskal kot gost in je rekel, da potrebujemo več aktivnih članov;D I guess, da je to to. Če koga še kaj zanima o meni fell free to ask drugače pa se vidimo na Makkon-u?
Uporabniški avatar
sila
zelenec v zobanju

OdgovorNapisal/-a Domenca dne 28 nov 2014, 03:17

Je pa res naval zadnje dni. Dobrodošel.
Uporabniški avatar
Domenca
zelenec v lupljenju

Kraj: Bled

OdgovorNapisal/-a Tabura dne 28 nov 2014, 11:40

Heh, lepo pozdravljen!
Saj si lahko izbereš kaj s spodnjih seznamov =) Durarara je ful dober recimo. Lahko pa tudi Magi: The Labyrinth of Magic pogledaš, ki ima isto bolj tak "mainstreamish" feel, ali pa Shinsekai Yori/Another, ki jih ni na seznamu.
Drugače sta pa tule:
- viewforum.php?f=96 podforum za priporočila,
- viewforum.php?f=71 ter najljubši animeji uporabnikov
če je kdo brez idej, lahko malo pobrska po najljubših, ali pa ustvari svoj topic v priporočilh in povpraša tam =)
Slika
Hvala Atteni za sig
Uporabniški avatar
Tabura
Zmanjkalo paštete!

OdgovorNapisal/-a sekic dne 28 nov 2014, 15:00

Pa si le zbral pogum :) Dobrodošel ^^
Uporabniški avatar
sekic
je doma na SA

Kraj: Škofljica

OdgovorNapisal/-a ToB dne 28 nov 2014, 16:56

Dobrodošli vsi novi.
We are who we choose to be.
Uporabniški avatar
ToB
iztrebljevalec

OdgovorNapisal/-a dediledi dne 28 nov 2014, 21:28

Dobrodošel tudi ti :D
Slika
ME? Normal? How dare you insult me that way!
Uporabniški avatar
dediledi
ecchi master

Kraj: Maribor

OdgovorNapisal/-a sila dne 28 nov 2014, 21:45

Hvala vsem za dobrodošlico:D
Uporabniški avatar
sila
zelenec v zobanju

OdgovorNapisal/-a Attena dne 28 nov 2014, 22:04

Slika
Slika
To define is to limit.
⋋(◕▽◕)⋌
Uporabniški avatar
Attena
napol pečen

OdgovorNapisal/-a Thorfinn dne 29 nov 2014, 20:22

Dobrošel med nami!!!
Hope Burns Bright
Uporabniški avatar
Thorfinn
Posluša Wierd Al Yankowicha

OdgovorNapisal/-a Shinoi dne 30 nov 2014, 21:36

Lepo videt, da se vas je ogromno pridružilo. Kolikor sem na hitro pogledal forum zadnje čase, opažam da se je kar povečala aktivnost v primerjavi s časom, ko sem bil še reden gost.
i haet efferytink
i are su mad at woerld
nyuuuueeeeeeeeeeeeghhhhhhhhh >:I
Uporabniški avatar
Shinoi
je doma na SA

Kraj: Ptuj

OdgovorNapisal/-a pingo dne 06 dec 2014, 01:25

Pozdravljeni,

Anime sem začel gledat v letu 2012 in sicer s klasiko Berserk. Star sem 27 let.
Imam svoj fetiš gledanja animejev, ki se glasi nekako tako, da jih gledam (eng dub seveda) pred spanjem na telefonu s slušalkami in to v postelji haha :) zveni smešno
Trenutno sem končal z Durarara sedaj pa se podajam v svet Pyscho Pass-a.

Pri animejih obožujem odf*kano zgodbo, dobre like, psihološke momente, soundtracke itd...

kronološka lista že pogledanih:
Durarara
Attack on Titan S01
Sword Art Online S01
GunGrave
Guilty Crown
Elfen Lied
Gantz
Monster
Hellsing
Darker Than Black
Code Geass
Serial Experiment Lain
Steins;Gate
Ergo Proxy
Death Note
Claymore
Berserk

PS: Buy Russian sushi. Its good. Its fresh. Its cheap :D
pingo
zelenec v zobanju

OdgovorNapisal/-a Attena dne 06 dec 2014, 01:48

Slika
Slika
To define is to limit.
⋋(◕▽◕)⋌
Uporabniški avatar
Attena
napol pečen

OdgovorNapisal/-a Tabura dne 06 dec 2014, 01:55

IIIZAAYAAAAA!!
Seznamček samih dobrih, dobrodošel =)
Slika
Hvala Atteni za sig
Uporabniški avatar
Tabura
Zmanjkalo paštete!

OdgovorNapisal/-a pingo dne 06 dec 2014, 01:56

Attena je napisal:
Spoiler: Pokaži
Slika

I Z A Y A !!!

haha like it :D

Tabura je napisal:IIIZAAYAAAAA!!
Seznamček samih dobrih, dobrodošel =)

ja se kr ornk pozanimam poguglam poyutubam predn se lotm novga :) pa trenutno sem tudi na eng dub omejen, ker se mi ne ljubi brat podnapisov :P
pingo
zelenec v zobanju

PrejšnjiNaslednji

Vrni se na Splošni pogovori