Predstavite se!

Problemi človeštva // kaj ste in boste počeli // vse kar se ne tiče animejev in mang

OdgovorNapisal/-a weby dne 10 maj 2006, 19:03

No, mal pozno, ampak bolš kt pa nkol ;)
Star sm 13 let (rojen 10.2.1993), moj naj anime so Pokemoni, všeč mi je tut DB(Z), Yu-Gi-Oh! in BeyBlade.
V prostem času sem več al mn na računalniku, in gledam zvezdna vratav oz. pokemone (na PCju, seveda) oz. igram Simse 2 al pa GW, najde se pa še kej druzga.
In, kot je Yoshi reku, MojPage je d'best ;)
Kr tako naprej :!:
weby
zelenec v zobanju

OdgovorNapisal/-a Sasuke dne 10 maj 2006, 19:23

u na predstavitev sem pa čisto pozabil no pa bom zajle.
Sem iz kamnika in sem star 14 let(6.12.1991).Moji najljubši hobiji so zbiranje yugioh kart gledanje animov(yugioh &naruto),igranje basketa in nogometa,gledanje nekaterih ko jih žoga predribla, delanje podpisov in avatarjev in seveda igranje računalnika.Na računalnik najraje igram fifo 06 wc,pop:t2t,nfs:mw,gba igre(najraje yugioh in pokemon),...Sem velik zbiratelj stripov miki miška ki rabim vse dele do leta 2000(od takrat sem začel zbirati).Moji najljubši filmi so star wars(vsi deli),pirati s karibov,harry potter goblet of fire, bela modela ter zadeta modela!
lp Sasuke
Uporabniški avatar
Sasuke
zelenec v zobanju

Kraj: kamnik

OdgovorNapisal/-a gas can dne 14 jun 2006, 21:27

zdravo, sem Aleš in sem preplaval olimpijski bazen.. :)

ja ljubim RPGje predvsem gothic in seveda animeje, če ne me nebi blo tu :wink:
em...obiskujem gim ptuj mam 16 let, obužujem basket in fuzbal, ampak jima na žalost računalnik skozinskoz zaseda termine,
torej čisto že mam zvito hrbtenico, vćere me je v križi vsekalo ko sn si zobe vmivo :x
predvsem pa dam veliko na naravnost in sproščenost, sovražim narejenost in hvaljenje :D to je to
gas can
zelenec v zobanju

Kraj: cyrodiil

Re: Predstavite se?

OdgovorNapisal/-a brendan dne 26 jun 2006, 22:22

[quote="banana"][quote="DjJuvan"]Pozdravljeni,
èe še ne veste, sem srednješolc ki je vèasih veliko èasa posvetil risankam in igrcam, zato sem naredil stran. Pa vendar, èe sem star 18let in delam stran s pokemoni in dragonball-om še ne pomeni da sem totalno otroèji?!?

Recimo da je stran narejena zato, ker je po mojem mnenju edina najboljša stran z dobro vsebino in igrami. Take strani 10letni osnovnošolèki ravno nebi naredili? Se strinjate? Ă
Uporabniški avatar
brendan
zelenec v zobanju

OdgovorNapisal/-a aufla dne 27 jun 2006, 12:29

Oj. Sm Aufla, star 17 let. Glavni hobi je zbiranje in igranje Yugioh kart.Poleg tega pa zlo velk cajta posvetm Ragnaroku(anime MMORPG) pa tud ful rad špilam basket. Da nebi slučajn pozab gledanje animejev pa včas tud risank:P, zlo rad gledam tud kake ful dobre filme.. eden najbolših filmov men je Mad Max 2, naj špil mi je Ragnarok Online:D
atm pa uživam na tem forumu:D
e.. to ej use ^^
Slika
Uporabniški avatar
aufla
zelenec v zobanju

Kraj: Inside ur mind/Hrastnik

OdgovorNapisal/-a aquatic dne 26 jul 2006, 08:41

no jst sm pa aquatic, star sm nekje 16, se pa že nekje od začetka osnovne zelo ukvarjam z animeji, sicer zadnji 2 leti bol k sm dobu adsl pa mi ni treba več fotru beggat da da dalinca, ampak pustmo to, bi bil pa vesel, če bi lahko kjerkol pomagu pri kakih fansub skupinah, trenutno pa se potegujem za en spot pri n-u-l-l, nevem če poznate ampak men so kul ^^
aquatic
zelenec v zobanju

Kraj: krško

OdgovorNapisal/-a RAPtor dne 08 avg 2006, 14:42

Sn RAPtor star sn 19,9 let ( se počutnim kot starešina tu :) ) Nor na cestne motorje ( izpit mam sam za motor je pa zmankal dnarja :shock: ) Drugač pa kadar ne gledam animejev, delam za faks al pa kolesarim. Zasvojen sn z animeji že kako leto. (za to je kriv sošolec).
Trenutno gledam :
Naruto (sam so zadnji deli dokaj dolgočasni),
Ergo proxy ( že dolgo ni nobenega subbed dela zunaj)
School rumble
Naj igra je UT2004 ( če se kdo upa pomerit :wink: ) pa kalonline (MMORPG) igram občasno. Če kdo kupi accout pocen prodam ( lvl 42 attackmage ).
Thats all
Rather regreting not doing something, do it and regret later.
Uporabniški avatar
RAPtor
zelenec v zobanju

Kraj: Great City of Voduce

OdgovorNapisal/-a Riya dne 08 avg 2006, 15:02

jst sm pa stara 18 letos sm končala umetniško gimnazijo-likovna smer.

Sm grozna ljutiteljica vseh animejev...drgač v prostem času se učim hekat, mal rišem, pa pišem svojo zgodbo, prepevam (na šolskih izletih tut na busu :S) poleg animejev obožujem živali še posebi mucke (jh mamo 4 doma).
To mislim da bo to..aja naprej pa grem študirat jezike-italjanščino in španščino.
Lp Riya
Uporabniški avatar
Riya
drgne podloge

Kraj: Mb-okolica

OdgovorNapisal/-a DaMachk dne 14 avg 2006, 00:04

No, očitno sem še jaz na vrsti :P

Ponavadi me zasledite pod nickom DaMachk, za tiste, ki čudno gledate... če me kliče folk Muc ali pa Mačk, vam je jasno, kako se prebere, ane? :P
Star sem takorekoč 17 let (pravzaprav še 16., ampak se počutim leto starejšega :P), letos grem v 3. letnik Elektrotehnik Računalnišva v Celju, predvsem poslušam Rock, Metal in Punk ter razne podzvrsti... v družbi sem velikokrat spročen in dobrovoljček, čeprav znam bit tudi poštena sitnoba...

Animeje takorekoč spremljam že od 9. leta starosti (3. razred OŠ Pokemoni na RTL2 ;)) s tem da sem vmes imel manjšo pavzo, sedaj pa že kakšnih 8 mesecev aktivno gledam animeje (dan je dolg brez njih :P)
za moje "dosežke" pri animejih že veste, se pa vsak dan povečujejo ;)
Zagrizeno preživim za kompom tudi cel dan, ker me zanima računalništvo, predvsem strojna in programska oprema, zato me najdete na kakšnem malo bolj strokovnem forumu ala Računalniške novice in Cool-PC (moddin) ter slo-mod...
No.. sedaj pa sem zabredel malo predaleč, upam da si niste vzel časa in tegale prebral :P
Uporabniški avatar
DaMachk
THE babyface

Kraj: Haunted mansion

OdgovorNapisal/-a PittS dne 14 avg 2006, 13:28

Poznate me pod nikom PittS sn komaj 3 dni na totem forumu...
star sn 16let...in hodi v srednjoŠO...
Moji hobiji so: Animeji ,Basket ,Rap ,MMORPGs...
z anime-ji sn ze 7let zasfojen...

Moy Karakter:Jaz sn bol happy tip cloveka ko nena nic resno vzamem se rad zabavam nekateri celo pravijo da si malo prevec upam oz. dovolim vecina jih tudi nena kapira kak sn lahko isto casno na anime pa na rap fukjen...pm...vseno mi je kaj gdo meni o meni jaz sn kod sn :!: :wink:

Zivlenje je zabavno kot anime freak :wink:
muhahaha :!: :twisted: 8) 8) :D
Uporabniški avatar
PittS
orehov strdek

Kraj: Pesnica

OdgovorNapisal/-a Goku dne 30 avg 2006, 15:39

lp. str sm 17 let. Obozujm animeje, zato sm se tut prjavu sm gor ;). Z vesljem bom pomagu pri uspevanju tega foruma. obiskujm gimnazijo v ivančni, wlda tut zuram in use ostalo.

Lp.
Zadnjič spremenil Goku, dne 02 sep 2006, 14:38, skupaj popravljeno 1 krat.
Slika
Uporabniški avatar
Goku
zelenec v zobanju

Kraj: Capsule Corp.

OdgovorNapisal/-a SessioN dne 02 sep 2006, 01:19

Star sem 16 let in hodim na Ekonomsko gimnazijo.
Animeje gledam že 9 let. K najljubši iz otroštva prištevam seveda Pokemon. Iz poznejšega "obdobja" pa Dragonball Z, One Piece, Detective Conan,... Trenutno pa si downloadam Dragonball GT. Žal pa ne morem spremljat več animejev na rtl2, ker imam popoldne pouk. Med prostim časom sem največ za računalnikum. Med drugim igram tudi Counter-Strike http://www.Ir-gaming.net (hehe malo reklame :)) ali pa Flyff (Fly for fun). Seveda kot vsak normalen človek hodim tudi ven s kolegi 8)
SessioN
zelenec v zobanju

Kraj: #!r.gaming

OdgovorNapisal/-a Alneo dne 30 nov 2006, 20:11

Tko se še jaz predstavim sem 17 let star sem z Radenc tko da se trudim lepo slovesko pisat :D mislim prve animejof film je biu Spriggan kaj sem ga a mtv plus gledau..pred kakimi 5leti je to blo nwm ot tistega časa pa si delam vedno večjo zbirko moj hobi izdelava slik tko da če gdo protebuje kaki sig! naj se javi ali pa ardimo kakšno tekmovanje :D ebi blo slabo ....
Slika
Uporabniški avatar
Alneo
lego maniak

OdgovorNapisal/-a cloud dne 30 nov 2006, 20:45

Star sem 13 let, obozujem basket, fusball ter vse ostale sporte....z animeji sn zasvojen ze cirka 6-7 let.....predstavil mi jih je moj stric, tud sam velik fan animejev. Naj serija pa je brezpogojno Gundam Seed ter Gundam Seed destiny pa tut Yu-gi-oh, Pokemini( :D ), beyblade, dragonball in ostali so fancy. Aja..... sem tud velik pristas Final Fantasy-ja. 8)
cloud
zelenec v zobanju

Kraj: okolica MB

OdgovorNapisal/-a DjJuvan dne 30 nov 2006, 21:43

Pozdravljen Alneo in dobrodošel :)

Tudi ti cloud, čeprav si že nekaj časa gor :) hehe ;)

Lp
Juvan
Uporabniški avatar
DjJuvan
Video produkcija je moj kruh

OdgovorNapisal/-a anime girl roky dne 05 dec 2006, 16:42

sm ana sedmak, prhajam s knežaka. zanimam se za anime, sm fan od risane serije naruto, stara sm 12 let, rojstni dan pa mam 6.4.1994
anime girl roky
zelenec v zobanju

Kraj: knežak

OdgovorNapisal/-a DjJuvan dne 08 dec 2006, 21:43

Pozdravljena Ana!

Sej ni potrebno tako natančne podatke napisat, da ti ne bo kdo pošiljal kakšnih vrtnic ali pa bonbonier na tvoj rojstni dan :D

Lp
Juvan
Uporabniški avatar
DjJuvan

OdgovorNapisal/-a cloud dne 08 dec 2006, 21:54

kaki DjJuvan recimo... 8)
cloud
zelenec v zobanju

Kraj: okolica MB

OdgovorNapisal/-a muffy dne 09 dec 2006, 20:09

oh c'mon that is so perv. xp.hehe dobrodošla.lpo te je met tuki. ^^
Uporabniški avatar
muffy
krompirjevc

Kraj: Laibach

OdgovorNapisal/-a DjJuvan dne 13 dec 2006, 03:13

No no, fantje in dekleta, pedo pa nism :\

Lepo pozdravim nove člane in pač opozorim, da so podatki preveč konkretni (naslovi nas ravno ne zanimajo, zanima nas samo s čim se kej ukvarjaš, kaj kej rad delaš/gledaš/treniraš....itd) :)

Lp
Juvan
Uporabniški avatar
DjJuvan

PrejšnjiNaslednji

Vrni se na Splošni pogovori