Predstavite se!

Problemi človeštva // kaj ste in boste počeli // vse kar se ne tiče animejev in mang

OdgovorNapisal/-a Alneo dne 13 dec 2006, 23:11

Tko sen mislu da vas vse vljudno pozdravim im me veseli na tem forumu objavlat svoje mnenje..

FOLK GREMO GOR!
Slika
Uporabniški avatar
Alneo
lego maniak

OdgovorNapisal/-a joker.kovacic dne 10 jan 2007, 22:03

No jst sm kovacic ˝Psycho˝ kličejo me joker psycho a pa hitlarjev sin. Zakaj hitlarjev sin? zato kr sem enkrat pr slovki skoz u hitlerji govoril. No 13 sm bil star 27.12. Špilam hattrick ( http://www.hattrick.org), gunz ( http://www.gunzonline.com) in runescape ( http://www.runescape.com). Sm oboževalec forum-ov pa raznih anime in računalnika. Mam že neki čez 20 strani ki so na spletu!
Uporabniški avatar
joker.kovacic
zelenec v zobanju

Kraj: Bogu za hrbto sredi nièesar

OdgovorNapisal/-a Tsumibito dne 06 maj 2007, 20:47

Polnoletni gamer and wanna be anime freak with lack of experience.
Uporabniški avatar
Tsumibito
kremasti pingo

OdgovorNapisal/-a Skye dne 06 maj 2007, 20:55

edit: me ni več tu zarad neumnega admina
Zadnjič spremenil Skye, dne 18 jan 2010, 16:33, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
Skye
Podkupuje z lučkami... profesorje!

OdgovorNapisal/-a ShAd0w dne 12 maj 2007, 12:16

jas se še tut nisem... sem marko z okolice ljutomera ^^ zelo rad presedim pred računalnikom in se ukvarjam z photoshopom in različnimi stvarmi... rad gledam animeje <3 :P. no to je vse za zdaj... aja star sem 14
Uporabniški avatar
ShAd0w
japankin shota

OdgovorNapisal/-a Master85 dne 12 maj 2007, 12:30

Moje ime je Peter, star sem 21 let. Ljubitelj animejev sem od leta 1999. Se ukvarjam z risanjem, maketarstvom, rad pogledam dobre filme, kolesarim, pa še kaj bi se našlo.
Uporabniški avatar
Master85
nadstandard

Kraj: enkrat Brežice, drugič Ljubljana, tretjič kdo ve, kje...

OdgovorNapisal/-a Yuumai dne 12 maj 2007, 20:28

Js sm pa Andreja iz (bolj daljne :P) okolce Lj., stara sm pa 15 :) Rada mam mange&animeje, internet, risanje, frende, filme, poslušanje glasbe, jezike itd. bi lahko naštevala do ne vem kdaj... :wink:
Uporabniški avatar
Yuumai
kremasti pingo

OdgovorNapisal/-a benx dne 06 jun 2007, 09:17

Hm torej, moje ime je simon, mlad sem 21 let :wink: , brlog imam v kranju. Hobiji: animeji, pivo, dobri filmi & glasba in pa world wide web.
Uporabniški avatar
benx
drgne podloge

Kraj: kranj

OdgovorNapisal/-a Lilium dne 06 jun 2007, 15:30

Umm ja, jaz sem Lilium :P obožujem anime.. in seveda MMO igre :) star sem 15 let in v prihodnje grem na SERŠ (šola) :D noya tut kak hentai mi ne uide tak da ... mislim da bo to to zaenkrat :wink:
Slika
Uporabniški avatar
Lilium
nabija poste

Kraj: Kr neki.. v zasanjanem svetu

OdgovorNapisal/-a DjJuvan dne 06 jun 2007, 16:00

Uf, ta topic še zmeraj živ :)

Mislim da je čas, da svoj prvotni opis popravim :)

Sem Blaž, mnogi me kličejo Juvan. Sem zelo miren in resen človek, nerad se norca delam iz drugih ljudi. Rad rečem kakšno dobro šalo ali pa padem kakšno komično situacijo zaradi katere folk skoraj umre od smeha :roll:
Moj najlubši hobi je gledanje animejev in lenarjenje :) Rad igram tudi nogomet in se rolam.
Ko sem pisal tole sporočilo sem tudi že uradno končal šolanje z zadostnim uspehom in se borim z maturo ^^' Seveda, šolanje pa nameravam nadaljevati na IAM (Inštitut in Akademija za Multimedije)

Delno se tudi počasi učim japonščino in bi se z veseljem rad udeležil kakšnega tečaja (zaradi finančnih težav doma, pač tega zaenkrat še ne premoremo)

Zelo rad bi videl, da bi v prihodnosti animeji malo bolj zavzeli trg v Sloveniji in da bi Slovenci doumeli, da animeji niso le za otroke <_<
Kaj pa veš, mogoče nam pa s to stranjo tudi kaj več uspe... :)

enjoy
Uporabniški avatar
DjJuvan
Video produkcija je moj kruh

OdgovorNapisal/-a Et3rnaL AbySs dne 19 jun 2007, 17:20

Js sm pa....js. Star sm neki čez 19, žvim u dolgočasnem in nič dogajalnem Celju. Rad špilam fuzbal, gledam animeje (D!!!), rišem, poslušam muzko in zelo rad hodim u šolo (...yeah right :D)
Uporabniški avatar
Et3rnaL AbySs
shoujo lover

Kraj: Celje

OdgovorNapisal/-a magyera dne 20 jun 2007, 13:53

Meni je drugače ime Matija, star sem 16 let, domujem blizu Brestanice(okolica Krškega). Ukvarjam se pa z veliko stvarmi...gledam animeje(ne, res??), berem mange, kar dosti rišem, delam tudi z Photoshopom ter Manga Studiom(ja tud mange rišem...), rad poslušam muzko, učim se japonsko, občasno se pa ukvarajam tud z parkour-om,...
Uporabniški avatar
magyera
desna roka lev žep

Kraj: Krško

OdgovorNapisal/-a DjJuvan dne 20 jun 2007, 15:22

Pozdravljena oba =)
Uporabniški avatar
DjJuvan

OdgovorNapisal/-a Less dne 24 jun 2007, 03:39

Da se še jst na kratko predstavim
sm matej iz wajdušne (ajdovščine za tiste ki ne razumete našega narečja - in tle vas je večina takih), drugod "znan" pod nickom 5oulwav3 al pa Xtasy.e.
Star/mlad sm ravno toliko, da bom u kratkem (beri cca. 3mesce) meu natanko 20.let, tak da se tle počutim prau malo star na tem forumu. Drugač pa obiskujem FRI (fakulteta za računalništvo in informatiko) univerzitetna smer, 1.letnik, ki upam, da ga bom naredu (ampak šele jeseni :( ).
U prostem času, kolkr ga pač je, pač gledam animeje, se učim, surfam po netu in če se le da ukvarjam s športom (obožujem rokomet, katerga sm tud treniru, in tud ostali športi so mi zlo pr srcu).
to bi blo to :)
Aja, pa še to... Ful me zanimajo tud računalniki, s softwerjem se precej ukvarjam (predvsem čiščenje virusov, nalaganje programov, reševanje najrazličnejših problemov), hardware pa tud obvladm dovolj, da znam sestavit komp in vejm, kdaj kej dela, daj kej nedela, in kako se kaj popravi :)
Zadnjič spremenil Less, dne 24 jun 2007, 14:14, skupaj popravljeno 1 krat.
kami-sama ~
Uporabniški avatar
Less
vizualc-sensei

Kraj: na lepšem~

OdgovorNapisal/-a DjJuvan dne 24 jun 2007, 11:38

LoveLess, ne sekiraj se, nisi edini v tej starostni meji ;)
V roku pol leta bom tud jz 20 ;)

Pa vseeno je malo več odraslih, kokr realno zgleda.

Drugače pa dobrodošel ;)
Uporabniški avatar
DjJuvan

OdgovorNapisal/-a Kuma_chan dne 02 jul 2007, 22:08

Živjo!
Pred kratkim sem se pridružil temu forumu, ker me zanima vse glede animejev, mang in vzhodne Azije (Japonska, Kitajska, Koreja).
Ime mi je Blaž, sem iz okolice LJ, star 17 let (kmalu bom osemnajst). Rad kolesarim, grem kdaj v kino s kakšnim kolegom, drugače pa večino časa preživim pred računalnikom ali pa vzamem v roke kakšno dobro knjigo. Pri športih sem bolj slab :oops:.
Rad bi se naučil več o photoshopiranju in prevajanju (fansubbanju) animejev, a sem po naravi malce flegmatika in se mi ne da iskati virov, kjer bi se lahko to naučil (nekateri signaturji na netu so za dol past :D ).
Ravno zdaj se skušam naučiti hiragano in katakano.
Uporabniški avatar
Kuma_chan
zelenec v zobanju

OdgovorNapisal/-a Skye dne 02 jul 2007, 22:24

Glede fansubbanja prit na irc: irc.rizon.net kanali #japanka #sloanime in me kontaktiraj tam :)

Pravzaprav... tut glede photoshopa lahk mene vprasas kar ces :P
Uporabniški avatar
Skye
Podkupuje z lučkami... profesorje!

OdgovorNapisal/-a Inu Yasha dne 03 jul 2007, 00:20

Še jst se predstavim... :peace:
Sm Urban iz Goriških Brd bol točno iz vasi Kozane...
Končal sm 1. letnik Škofijske gimnazije u Vipavi (s praudobrim :D ). Drugače v prostem času pohajam okoli alpa sm na kompu, treniram pa streljanje...

I :lv: ANIME........
Uporabniški avatar
Inu Yasha
zelenec v zobanju

Kraj: Kozana

OdgovorNapisal/-a Less dne 03 jul 2007, 00:45

Na škofijsko hodiš? :D :D :D
hehe, moje sestre tud hodijo na škofijsko ;) pa letos so ble animatorke na enm od duhovnih vikendou (tisti razred, k ga ma čez italijanka)... drgač pa sm tud jst bivši škofijc :D zanimovo no, koga use srečaš tle gor :D
kami-sama ~
Uporabniški avatar
Less
vizualc-sensei

Kraj: na lepšem~

OdgovorNapisal/-a Inu Yasha dne 03 jul 2007, 13:53

LoL :heh:
Če so dvojčice so mele nas----->1.A :heh:
Uporabniški avatar
Inu Yasha
zelenec v zobanju

Kraj: Kozana